Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
STRABAG Cup 2020 Zadov

Zenit přeřadil Denisova a Keržakova do rezervy

Petrohrad - Ruští fotbaloví reprezentanti Igor Denisov a Alexandr Keržakov byli v Zenitu Petrohrad přeřazeni do rezervního týmu. Podle vyjádření ruského mistra v "áčku" v souvislosti s jednáním o nové Denisovově smlouvě způsobovali problémy. "Záložník Denisov odmítl hrát poté, co vyhlásil ultimátum v jednání o nové smlouvě. Požadoval víc peněz. Klub přitom cítí, že jeho požadavky nemají reálné základy, protože už nyní patří mezi nejlépe placené hráče ligy," napsal Zenit na svých internetových stránkách.

Denisov a Keržakov
zdroj: EPA autor: JULIO MUNOZ

Útočník Keržakov snahu svého spoluhráče podporoval a petrohradský klub jeho přeřazení do rezervy odůvodnil "nevhodným chováním". Zenit zároveň nenaznačil, kdy by se dvojice mohla vrátit do A mužstva. Spory v kabině Zenitu vyvolaly pravděpodobně příchody útočníka Hulka a záložníka Axela Witsela, za které klub na konci přestupního období zaplatil přes 100 milionů dolarů.

"Je pravda, že situace je trochu nestabilní, protože někteří hráči vytvářejí problémy," řekl trenér Luciano Spalletti. Od příchodu drahých posil Petrohrad ještě nevyhrál. Doma prohrál 0:2 s Těrekem Groznyj, v Lize mistrů překvapivě podlehl Málaze 0:3 a naposledy v lize v sobotu remizoval 2:2 se Samarou.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy