Následuje
Dakar 2020

Ze Žižkova zní: Chramosta simuloval

Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi včera porazili Viktorii Žižkov 2:0. Výhru domácího týmu režíroval útočník Jan Chramosta. Postaral se o obě branky a navíc přispěl i k vyloučení žižkovského Daniela Bartla. Pražané však po utkání udělení červené karty zpochybnili.

Utkání Mladá Boleslav - Žižkov
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

V květnu uznala disciplinární komise, že Chramosta v semifinále Ondrášovka cupu proti Kroměříži filmoval a zastavila mu činnost na jeden zápas. Navíc mu udělila pokutu 20 tisíc korun. Chramosta si však nedal pokoj a za stavu 1:0 v nedělním utkání proti Žižkovu spadl hodně diskutabilně.

"Je to prostě jedna chyba v životě, od toho se přece nebude odvíjet celá moje kariéra. Prostě tam šel balon, já jsem do něj šel, on mě rozhodil a byl to jasný faul," řekl Chramosta. "Měl jsem to na dlouhou nohu, viděl jsem, že tam Chramosta zabíhá, ale myslím, že jsem se ho vůbec nedotkl. Nasimuloval to, spadl a já dostal červenou kartu," okomentoval své vyloučení Bartl.

Chramosta opět simuloval?

Chramosta se tak opět dostal do středu pozornosti. Podle záběrů ČT je zřejmé, že stejně jako v květnovém semifinále Ondrášovka cupu pádu přidal a stejně jako v semifinále byl bránící hráč vyloučen.

"Dle mého názoru bylo vyloučení nesprávné, protože vůbec nedošlo ke kontaktu Bartla s Chramostou," uvedl žižkovský kouč Michal Pulpit. Hlavní rozhodčí Libor Kovařík se dnes odmítl k celé události vyjádřit. O tom, jestli se kauzou bude zabývat i fotbalová asociace, se rozhodně ve čtvrtek.

Zdroj
ČT sport

Hlavní zprávy