Denver Pioneers - UMass Minutemens

Zachraňující se žižkovská Viktorie vyhrála nečekaně v Brně

Praha - Fotbalisté Viktorie Žižkov dnes zvítězili nečekaně v Brně 2:0 a vykřesali naději na záchranu. O výsledku rozhodla přesnější koncovka hostů po změně stran, kdy vstřelili branky v 50. minutě Naumov a čtyři minuty před koncem Kalod. Žižkov vyhrál na hřišti soupeře poprvé od loňského dubna, kdy senzačně obral o body Slavii. Fotbalisté Baníku Ostrava zase potvrdili výsledkové tápání a ani na čtvrtý pokus nedokázali v lize vyhrát. Dnes podlehli Bohemians Praha 0:1 a zřejmě definitivně pohřbili své šance na pohárové umístění. O výhře domácích rozhodl ve 28. minutě po brejku Dobeš. Olomoučtí fotbalisté po třech výhrách doma překvapivě ztratili body remízou s Českými Budějovicemi. Sigma vedla po vlastním gólu Riegela, ale sedm minut před koncem Sedláček vyrovnal. Pro hosty to byla už čtrnáctá remíza v této sezoně. Ve večerním zápase porazila FK Mladá Boleslav FK Teplice 1:0.

Více informací najdete na serveru fotbalzive.cz.