BBV po 25 letech

Vyrovnaný duel rozhodlo nastavení. Třinec díky zásahu Dediče zdolal Znojmo

Třinec – Gól Reného Dediče z první minuty nastavení rozhodl o vítězství fotbalistů Třince 2:1 v zápase se Znojmem. Slezané tak potvrdili, že se jim doma daří. Před vlastními fanoušky zvítězili popáté v řadě. Znojemští hráči v utkání dvakrát trefili brankovou konstrukci.

Po půl hodině hry mohl otevřít skóre hostující Javůrek, ale zblízka napálil břevno. Ve 41. minutě se na druhé straně prosadil po standardní situaci hlavou Čelůstka.

V 63. minutě vyrovnal z penalty Teplý a jeho spoluhráč Urbančok v závěru trefil po tečované střele tentokrát tyč. Poslední slovo měl Dedič, který v první minutě nastavení zblízka rozhodl.

Třinec v neúplné tabulce poskočil na osmé místo, Znojmo zůstalo páté.

23. kolo druhé fotbalové ligy:

Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo 2:1 (1:0)

Branky: 41. Čelůstka, 90.+1 Dedič - 63. Teplý z pen. Rozhodčí: Černý - Vodrážka, Vít. ŽK: Motyčka, Dedič, Stříž (všichni Třinec). Diváci: 202.