Volejbalový magazín

Vyhrála Olomouc nad Plzní i Liberec nad Teplicemi, Jablonec se dotáhl na druhé místo

Mladá Boleslav - Dnes bylo na programu dalších pět zápasů 24. kola fotbalové Gambrinus ligy. Jablonec se po výhře 1:2 v Mladé Boleslavi, kterou zajistily góly Lafaty a Kovaříka z prvního poločasu, dotáhl alespoň do pondělí na druhou Spartu. Domácí Olomouc porazila gólem Hubníka Plzeň 1:0. V Liberci tamní Slovan porazil Teplice rovněž 1:0. Domácí Příbram se po tříbodovém zisku ze zápasu s Brnem dotáhla na svého dnešního soupeře, Brno porazila 3:1. Další existenční zápas hrálo Kladno, tentokráte proti Českým Budějovicím. O jeho vítězství 2:1 rozhodl deset minut před koncem Tatanašvili. Pondělní derby pražských S sledujte od 17:30 na ČT2, fotbalzive.cz či na ct24.cz. Na serveru fotbalzive.cz naleznete spoustu zajímavých informací nejen z aktuálního kola Gambrinus ligy.