Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Grand Prix USA 2020

Vrba byl propuštěn z nemocnice. Cítím se skvěle, hlásí

Zdravotní problémy Pavla Vrby se zdají být zažehnány. Trenér fotbalistů Ludogorce Razgrad byl v pondělí propuštěn z nemocnice ve městě Ruse, kde od minulé středy ležel kvůli žilní trombóze v noze. Bývalý kouč české reprezentace se prý cítí skvěle a vrací se do tréninku s mužstvem, kterému patří v bulharské lize aktuálně druhé místo.

Pavel Vrba
zdroj: ČT sport

Vrbu minulý týden postihla nevolnost a akutní trombóza cestou do tréninkového centra Ludogorce. Cítil tuhnutí nohy, končetina mu začala rudnout, a navíc se potil. Klubový lékař ho ihned odvezl do nemocnice a následně byl převezen do města Ruse poblíž hranic s Rumunskem.

"Chtěl bych poděkovat lékařům a personálu nemocnice za profesionální péči a vřelý přístup. Cítím se skvěle. Obnovujeme trénink a přípravu na důležité zápasy, které nás čekají," uvedl Vrba.

V sobotu bulharský šampion a suverén posledních sezon nastoupí ve šlágru 7. kola proti vedoucímu týmu Beroe Stara Zagora, na který ztrácí v tabulce bod. Příští týden pak Vrbu s Ludogorcem čeká závěrečné 4. předkolo Evropské ligy na půdě běloruského Brestu.

Vrba přišel do Razgradu v zimě poté, co skončil v Plzni. Šestapadesátiletý český kouč získal s Viktorií během dvou angažmá tři tituly v české lize a třikrát si s ní zahrál skupinu Ligy mistrů. S Ludogorcem na jaře dotáhl dobře rozehranou sezonu k triumfu v bulharské lize.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy