Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Den s orientačním během

Velké plány na odkup Arsenalu ho nevzrušují. Žádnou nabídku řešit nebudeme, řekl Kroenke

Už před fiaskem se Superligou ho velká část fanoušků nemohla vystát a nyní hlasy po prodeji klubu z rukou Stana Kroenkeho mezi příznivci zesílily. Navíc když se objevily zprávy o potenciální nabídce od švédského obchodníka Daniela Eka. Současný americký majitel však prohlásil, že "gunners" nehodlá prodat.

Fanoušci Arsenalu volají po konci majitele Kroenkeho
zdroj: ČTK/ZUMA/ autor: Tayfun Salci

Zájem o koupi Arsenalu na sociálních sítích naznačil švédský obchodník Daniel Ek. Fanoušek týmu a zakladatel streamovací hudební služby Spotify získal údajně i podporu klubových legend Thierryho Henryho, Dennise Bergkampa a Patricka Vieiry.

"V minulých dnech jsme zaznamenali spekulace médií o potenciální snaze převzít Arsenal. Zůstáváme stoprocentně oddáni klubu a neprodáváme v klubu žádný podíl. Nedostali jsme žádnou nabídku a ani se žádnou nabídkou zabývat nebudeme," uvedl Stan Kroenke ve společném prohlášení se synem Joshem.

Arsenal byl jedním ze šesti anglických a celkově 12 klubů, které na začátku minulého týdne ohlásily projekt nezávislé Superligy. Oznámení o prakticky uzavřené soutěži vyvolalo masivní odpor v téměř celé fotbalové komunitě a po dvou dnech byly plány na její založení odloženy.

V pátek protestovala více než tisícovka fanoušků Arsenalu u Emirates Stadium před zápasem proti Evertonu a vyzývala Kroenkeho k odchodu. Nespokojenost se svými americkými majiteli ventilovali v této souvislosti také příznivci Liverpoolu a Manchesteru United.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články