Hokej v 10 minutách

V derby dvou Bohemians se diváci gólu nedočkali

Praha - První ligové derby dvou "Bohemek" skončilo bezbrankovou remízou. Kluby, které spolu vedou dlouhodobý spor o název Bohemians, se dnes střetly v historicky prvním utkání. V duelu Jablonce a Mladé Boleslavi se z vítězství radovali domácí, Boleslav porazili gólem Haurdiče z 39. minuty. V prvním dnešním zápase hraném od 15 hodin remizovaly České Budějovice s Kladnem 0:0. Utkání poznamenalo zranění kladenského Víta Beneše, který se krátce před koncem zápasu srazil ve vzdušném souboji s domácím Petrem Černákem. Benešovi zapadl jazyk a přibližně půl minuty nedýchal. Přímo na ploše ho oživoval kladenský lékař, poté jednadvacetiletého obránce odvezli do českobudějovické nemocnice. Více fotbalových informací naleznete na serveru fotbalživě.cz.

Reportáž ze zápasu Dynamo České Budějovice – Kladno sledujte zde.

Reportáž ze zápasu Bohemians Praha – Bohemians 1905 sledujte zde.