United vypadli v Anglickém poháru s Wolverhamptonem, City otočilo zápas ve Swansea

Fotbalisté Manchesteru City otočili zápas se Swansea a postoupili do semifinále Anglického poháru. Vedoucí tým Premier League prohrával v poločase na hřišti soupeře 0:2, po přestávce během 21 minut však favorit skóroval třikrát a vydřel postup. To se nepovedlo United a vypadli s Wolverhamptonem pro prohře 1:2.

Diogo Jota se raduje z branky
zdroj: Reuters autor: Carl Recine

Wolverhampton již v lednu vyřadil ze soutěže Liverpool a dnes díky gólům Mexičana Raúla Jiméneze a Portugalce Dioga Joty přehrál United, jehož porážku jen zmírnil v nastaveném čase Rashford.

Wolves jsou v semifinále poháru po 21 letech. O trofeji může dále snít i Watford, který v londýnském derby přehrál 2:1 Crystal Palace. Zbývající dvojice Millwall - Brighton se utká v neděli.

Výsledky čtvrtfinále Anglického poháru:

Watford - Crystal Palace 2:1 (27. Capoue, 79. Gray - 62. Batshuay), Swansea - Manchester City 2:3 (20. z pen. Grimes, 29. Celina - 69. Bernardo Silva, 78. vlastní Nordfeldt, 88. Agüero), Wolverhampton - Manchester United 2:1 (70. Jimenez, 76. Jota - 90.+5 Rashford).