Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Ostrava City Marathon!!!, Ostrava

Ujfaluši už se do fotbalové reprezentace nevrátí

Praha - Obránce Tomáš Ujfaluši v rozhovoru pro Nedělní Sport prohlásil, že se do fotbalové reprezentace už nevrátí. O jeho možném zařazení do národního mužstva, které na podzim čekají zápasy kvalifikace mistrovství Evropy, v týdnu hovořil trenér Michal Bílek. Dvaatřicetiletý zadák Atlétika Madrid, čerstvý vítěz Superpoháru, se reprezentace vzdal minulý rok na jaře. Bílek při zveřejnění nominace na úvodní zápas kvalifikace proti Litvě nevyloučil, že by se Ujfaluši mohl do týmu vrátit.

"Rozhodl jsem se skončit a své rozhodnutí neměním," uvedl fotbalista. "Už jsem pochopil, že pro mou kariéru je to, že jsem se s reprezentací už rozloučil, tím nejlepším, co mohlo nastat. Mám už nějaký věk a každý volný den, kdy si mohu odpočinout nebo si jen zatrénovat, mi pomáhá."

Bývalý zadák Olomouce, Hamburku a Fiorentiny v národním týmu odehrál 78 zápasů a vstřelil dvě branky. "Své největší dvě trofeje jsem paradoxně vyhrál až poté, kdy jsem se s reprezentací rozloučil," dodal letošní vítěz Evropské ligy.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy