Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Uhrin dal v Dinamu Bukurešť výpověď, nové angažmá je blízko

Trenér Dušan Uhrin ml. skončil v Dinamu Bukurešť. Podle informací deníku Sport dal v klubu výpověď. Prý hlavně kvůli atmosféře, ktera tam panovala. O angažmá se ale bát nemusí, po rozvolňování opatření kvůli pandemii Uhrin nastoupí do zatím blíže nespecifikovaného týmu. Jisté je, že to bude opět zahraniční štace.

Dušan Uhrin
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

Ve fotbalovém Dinamu působil Uhrin od srpna minulého roku. "Dal jsem výpověď kvůli všemu, co se tam dělo, bylo toho opravdu hodně," řekl Sportu s tím, že se klub nachází ve velké finanční krizi a fanoušci na něj pořádají sbírku. Paradoxně do ní přispěl i sám Uhrin.

Dinamo přebíral po pěti kolech, kdy jedinkrát zvítězilo a čtyřikrát prohrálo. Do první šestky jej ale nevytáhl. Nyní hraje klub v nadstavbové skupině o udržení v rumunské lize.

Ta je nyní kvůli koronaviru přerušená, v zemi je podle Uhrina vojenský stav a vše kontroluje armáda. Vedle toho v poháru došel s mužstvem až do semifinále.

Je nám líto, video expirovalo.
Uhrin skončil kvůli financím na lavičce Dinama Bukurešť. Už má náhradu

Kam budou směřovat jeho další kroky, zatím nechtěl specifikovat. "Už mám jeden klub, který mě chce. Je zahraniční. Až současný stav skončí, měl bych tam nastoupit," uvedl Uhrin.

Ten v letech 2007 a 2008 působil v Temešváru a o rok později v Kluži, kde vydržel necelé tři měsíce. Do Temešváru se vrátil v prosinci 2010, ale v červenci následujícího roku ve funkci skončil.

Od té doby vedl Dinamo Tbilisi, Viktorii Plzeň, Dinamo Minsk, pražskou Slavii a naposledy Mladou Boleslav, odkud ho vedení odvolalo v únoru minulého roku.

Zdroj
ČT sport, ČTK, Deník Sport

Hlavní zprávy