BBV po 25 letech

Udine prohrávalo 0:2, ale veze z Parmy výhru. Lazio udolalo Veronu

Měli namále, ale otočili výsledek. Fotbalisté Udine zvítězili 3:2 v dohrávce 4. kola italské ligy v Parmě, i když v poločase prohrávali o dva góly. Bez porážky tak vedou tabulku o bod před Neapolí. Lazio porazilo před svými fanoušky 2:1 Veronu.

Hráči Lazia Řím
zdroj: Reuters

Hráči Parmy, kteří po prvním poločase vedli 2:0, dohrávali v deseti. Dvěma góly k výhře Udine přispěl francouzský útočník Florian Thauvin.

Parma se ujala vedení už ve druhé minutě po trefě Del Prata a náskok nováčkovi Serie A pojistil krátce před přestávkou Bonny. V úvodu druhého poločasu ale nejprve Lucca snížil a dvěma góly v rozmezí necelých deseti minut pak skóre otočil Thauvin.

Poprvé se jednatřicetiletý Francouz trefil v 68. minutě, druhý gól pak zaznamenal už proti oslabenému soupeři. V 73. minutě šel ze hřiště po druhé žluté kartě Keita.

Italská fotbalová liga –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 4. kolo:

Parma –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Udine 2:3 (2. Del Prato 2, 43. Bonny –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 68. a 77. Thauvin, 49. Lucca), Lazio Řím –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Hellas Verona 2:1 (5. Dia, 20. Castellanos –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 7. Tengstedt).