Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Rakousko

Trapp přestoupil z pražské Slavie do Plzně

Plzeň - Fotbalový obránce a záložník Petr Trapp přestoupil ze Slavie do vedoucího týmu první ligy Plzně, a stal se tak první zimní posilou Západočechů. "Ve středu došlo po jednání vedení Slavie a Plzně k oboustranné dohodě o přestupu Trappa do Plzně s termínem od 1. ledna 2011," uvedl mluvčí Slavie Ondřej Zlámal. "Zástupci klubů se ohledně této záležitosti sešli vůbec poprvé a hned první jednání skončilo dohodou ke všeobecné spokojenosti všech zúčastněných stran," dodal Zlámal. Podle plzeňského mluvčího Jaromíra Hamouze se Trapp ve čtvrtek zapojí do přípravy.

Oba kluby se dohodly, že bližší podrobnosti přestupu nebudou zveřejňovat. Spekuluje se o tom, že Slavia inkasuje za Trappa čtyři až pět milionů korun, což by jí mohlo pomoci v současných finančních problémech.

Trapp je dalším z důležitých hráčů, kteří definitivně opouštějí Slavii. V pražském celku skončil především proto, že mu klub dlužil výplaty. Kvůli tomu dal na konci listopadu výpověď a na začátku zimní přípravy byl přeřazen do B-týmu. Tam však vydržel jen dva dny. 

Pětadvacetiletý Trapp přišel do Slavie v únoru 2009 právě z Plzně a hned na jaře oslavil v Edenu titul. V lize odehrál celkem 109 zápasů, ve kterých dal osm branek.

Je nám líto, video expirovalo.
Petr Trapp trénoval v Plzni
Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy