Golf Time

Torres se dvakrát trefil a Real v poháru končí

Madrid – Fernando Torres ukázal, že fotbal hrát nezapomněl. Španělský útočník dvěma góly zajistil madridskému Atléticu remízu 2:2 v odvetě Španělského poháru s Realem. "Colchoneros", kteří první vzájemný zápas vyhráli 2:0, díky tomu postupují mezi osm nejlepších. Naopak Bílý balet nenaváže na loňský celkový triumf.

Slavící Fernando Torres
zdroj: ISIFA/EPA/ autor: BALLESTEROS

Torres šokoval ligového lídra vždy v první minutě každého poločasu. Otevřel tím svůj střelecký účet po nedávném návratu do domovského Atlética po nevýrazných angažmá v Chelsea a AC Milán. Také to byly jeho vůbec první góly do sítě Realu na stadionu San Bernabeu.

Real dvakrát vyrovnal zásluhou Ramose a nejlepšího hráče světa Ronalda, ale při výsledku prvního zápasu potřeboval na postup přidat ještě tři branky.