Následuje
Buly

Také u Bohemians končí trenér. Tým už nevede Martin Hašek

Trenérské změny se nevyhnuly ani Bohemians. Po dvou a půl letech v klubu skončil trenér Martin Hašek. Vedení jej odvolalo kvůli neuspokojivým výsledkům. Nový kouč bude představen v příštích dnech.

Martin Hašek
zdroj: ČTK autor: Taneček David

Bohemians ve dvanácti kolech prvoligové sezony získali 12 bodů a patří jim jedenácté místo. "Klokani" se trápili především na hřištích soupeřů, kde ze sedmi zápasů nejvyšší soutěže uhráli jen bod za remízu 0:0 v Karviné. Vršovický tým také minulý týden vypadl ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu po venkovní porážce 1:2 s třetiligovým Chlumcem nad Cidlinou.

Představitelé Bohemians o Haškovi jednali na pondělní mimořádné schůzce. "Vedení klubu je nespokojeno s bodovým ziskem v aktuální fázi sezony. Za neúspěch musíme považovat také vyřazení z MOL Cupu s třetiligovým Chlumcem," uvedl ředitel Bohemians Darek Jakubowicz. "Na druhou stranu Martinovi patří také velké díky za práci, kterou v Bohemce odvedl," dodal.

Hašek, jenž v pátek oslaví 50. narozeniny, v dubnu 2017 na lavičce Bohemians nahradil Miroslava Koubka. První sezonu v Ďolíčku někdejší záložník zakončil na 13. pozici, o rok později pražské mužstvo dovedl v lize k nečekanému sedmému místu. V minulém ročníku "Klokani" po nadstavbě skončili třináctí a těsně se vyhnuli baráži o udržení mezi elitou.

Hašek je třetím odvolaným koučem v aktuálním ligovém ročníku. V pondělí ve Zlíně skončil Josef Csaplár, po desátém kole v Opavě dostal výpověď Ivan Kopecký, kterého dočasně nahradili Josef Dvorník s Aloisem Grussmannem.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy