Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Magazín Hokejka

Sýkora: Ve Villarrealu jsme hráli nadprůměrně. Z další remízy bychom smutní nebyli

Před dvěma týdny remizovali fotbalisté Slavie ve Villarrealu 2:2. A bod by podle záložníka Jana Sýkory proti španělskému favoritovi brali i v domácí odvetě v rámci čtvrtého kola základní skupiny Evropské ligy. Třiadvacetiletý reprezentant očekává podobný průběh jako ve Španělsku.

Jan Sýkora
zdroj: ČTK autor: Michal Kamaryt

"Villarreal je tak kvalitní soupeř, že to všichni vnímáme tak, že remíza a styl, kterým jsme se tam prezentovali, byl náš nadprůměr. Kabina by si zítra nejvíc cenila výhry, ale kdyby se nám podařilo znovu remizovat, nebyli bychom nějak extra smutní," řekl Sýkora.

Slavia ve Villarrealu vedla po půlhodině 2:0, ale ještě do pauzy inkasovala dva góly. "Myslím, že se to moc lišit nebude. U nás bude záležet, abychom stejně jako ve Villarrealu měli kvalitní útočnou fázi. Ze dvou střel jsme tam dali dva góly. Nemůžeme čekat, že bychom je přehráli kombinacemi, musíme vycházet z poctivé obrany a pak kvalitního útoku. Očekávám, že by ten zápas mohl být víceméně podobný," uvedl Sýkora.

V utkání se bude znovu bojovat o první místo v tabulce, Villarreal je před Slavií jen díky lepšímu skóre. "Jsme určitě natěšení, to jsme od začátku téhle soutěže. Tím, že se s Villarrealem pereme o prozatímní první místo, je tam trošku přidaná hodnota. Všichni se těšíme, že to bude super zápas," řekl Sýkora.

Utkání dodá ještě větší náboj i to, že se odehraje přesně v den 125. výročí založení Slavie. "Takovéhle zápasy jsou vždy vyhecované. Tím, že k tomu budou nějaké oslavy ke 125 letům, tak před zápasem to bude vypjatější, bude tam více emocí. Ale za nás i za lidi bych řekl, že takový zápas je v Česku svátek sám o sobě," doplnil Sýkora.

Je nám líto, video expirovalo.
Ngadeu s Delim už trénují, jejich start proti Villarrealu je ale nejistý
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy