Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Univerzivní fotbalová liga: UK Praha – ZČU Plzeň

Šural: S žádným klubem nejednám. Slova pana Nehody mě nemile zaskočila

Liberec – Slavia? Sparta? Některý klub v zahraničí? Kolem budoucnosti Josefa Šurala se v poslední době objevila celá řada dohadů, kam by v zimě mohly vést jeho další kroky. Sám hráč však jakékoliv spekulace o odchodu z Liberce, kde mu v létě končí smlouva, odmítá. Pětadvacetiletý fotbalista prý s nikým nejednal a budoucnost ve Slovanu bude řešit až po skončení podzimu.

Josef Šural
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

V médiích se objevily informace, že Šural odmítl prodloužit kontrakt a z Liberce chce odejít nejlépe už v zimě. Hráčův agent Zdeněk Nehoda dokonce pro deník Sport uvedl, že se Spartou a Slavií už proběhly první schůzky, což podle brněnského odchovance není pravda.

"Nikde na testech, ať už zdravotních, nebo sportovních jsem nebyl. Kdo tvrdí něco jiného, lže. S žádným klubem v ČR ani nikde jinde nejednám, kdo tvrdí něco jiného, lže," uvedl na svém facebookovém účtu Šural, který v posledních dnech léčil zánět průdušek.

Nehodovy výroky ho nemile zaskočily. "I mě překvapila zpráva, že 'my' jednáme s některým z českých klubů, protože já určitě s nikým nejednám a už vůbec jsem se nikomu nesvěřil, že bych do takového klubu toužil odejít. Taky jsem svou nespokojenost s tímto vyjádřením panu Nehodovi dal jasně najevo," prohlásil Šural.

Svou fotbalovou budoucnost bude řešit až po skončení podzimní části sezony. V ní ještě Liberec čekají dva důležité domácí zápasy. V neděli se svěřenci Jindřicha Trpišovského utkají s pražskou Slavií o čtvrté místo v první lize, ve čtvrtek si pak v přímém souboji s Marseille zahrají o postup do play-off Evropské ligy.

"Už včera, i přes doporučení lékařů mít klidový režim, jsem začal s individuálním tréninkem. Abych mohl pomoci Slovanu v posledních dvou velice důležitých podzimních zápasech," dodal Šural.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy