Stuttgart znovu nezaváhal s Unionem Berlín a má Bayern na dostřel, do hry se zapojil i Král

Fotbalisté Stuttgartu porazili v německé lize Union Berlín 2:0 a jsou bod za druhým Bayernem, který má k dobru sobotní zápas proti Mohuči. Český záložník Alex Král nastoupil za poražené mužstvo od 66. minuty.

Fotbalisté Stuttgartu v zápase proti Unionu Berlín
zdroj: REUTERS autor: Angelika Warmuth

Na trávník přišel Král záhy poté, co Führich zvýšil na 2:0 pro VfB. První gól zápasu dal v 19. minutě guinejský útočník Guirassy, který je s 21 brankami druhý v tabulce střelců za Kanem z Bayernu (27).

Krátce po Králově příchodu na hřiště šli hosté do oslabení, když Schäfer dostal červenou kartu za ostrý zákrok na koleno Vagnomana.

Stuttgart vyhrál včetně domácího poháru i třetí vzájemný zápas v sezoně a znovu od Unionu neinkasoval. V lize bodoval posedmé za sebou.