Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Čína - Česko

Sparta získala ze Žiliny slovenského juniorského reprezentanta Goljana

Sparta přivedla ze Žiliny dvacetiletého útočníka Adama Goljana. Slovenský reprezentant do 21 let bude zatím působit v druholigovém B-týmu.

"Adam k nám přichází s perspektivou pro budoucnost, proto se teď připojí k talentovaným hráčům v B-týmu. Je to křídlo, které je komfortní s hrou na obou stranách. Splňuje atributy, které ve Spartě u křídelních hráčů rádi vidíme," řekl sportovní ředitel Pražanů Tomáš Rosický.

Goljan strávil v rodné Žilině celou dosavadní kariéru. Jeho otec tam jako trenér v minulosti vedl sparťanského obránce Dávida Hancka.

Goljan se v srpnu v roli střídajícího hráče krátce představil i v neúspěšném dvojzápase závěrečného 4. předkola Evropské konferenční ligy s Jabloncem.

"Jsem moc rád, že jsem mohl do Sparty přijít. Je to velkoklub, nejen v Česku, ale i v Evropě. Věřím, že se mi tu bude dařit a ukážu, co ve mně je. Sparta se mi líbí, nejen fotbalově, ale i prostředím klubu a tím, jak působí navenek. To mě lákalo. Doufám, že se mi bude dařit," uvedl Goljan.

"Věřím, že se dokážu usadit i v sestavě prvního týmu. Chci tu růst, posouvat se, pomáhat klubu. V první řadě se do áčka chci dostat a pak pomáhat klubu k úspěchům," dodal Goljan.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy

Nejčtenější články