Následuje
Olympijský magazín

Sparta vyjednává se Slavií o hostování záložníka Trappa

Praha - Ve fotbalové lize se schyluje k překvapivému přesunu hráče mezi velkými pražskými rivaly. Vedení Sparty vyjednává se zástupci konkurenční Slavie o půlročním hostování záložníka Petra Trappa. Meziklubová jednání potvrdil sparťanský personální ředitel Jakub Otava. "Se Slavií skutečně jednáme, rozhodnout by se mohlo už v úterý," prozradil Otava.

Sparta se dostala těsně před startem ligy do nečekaně svízelné situace na postu defenzivního záložníka. Na tom by měl sice nastupovat od začátku podzimu uzdravený Luboš Hušek, jenže jeho náchylnost ke zranění je dobře známa a mimo jsou případní další adepti na tento post.

Jiří Kladrubský si musí počkat na návrat po operaci zkřížených kolenních vazů ještě pár měsíců a nejistý je také návrat Juraje Kucky, jenž laboruje také s kolenem. Na tomto postu sice může nastoupit případně i Roman Hubník, ale to by zase trenér Jozef Chovanec zasáhl do sehrané obrany, což by nerad. 

Proto se Letenští rozhodli sáhnout pro výpomoc ke konkurenci, kde je nevyužitý Petr Trapp. Ten během svého půlročního působení v Edenu odehrál pouze šest utkání a v nabitém kádru sešívaných by se nyní zřejmě neprosadil.

Třiadvacetiletý Trapp vyrůstal fotbalově v Mostu a Blšanech, odsud před třemi lety zamířil do Plzně a uprostřed minulé sezony do Slavie.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy