Následuje
ODM 2020: Snowboarding

Sparta spustila za velkého zájmu prodej vstupenek na Chelsea

Praha - Fotbalová Sparta spustila prodej vstupenek na únorový domácí zápas Evropské ligy se slavnou Chelsea a zákaznické centrum s pokladnou na letenském stadionu hned oblehly stovky fanoušků. Klub v první fázi prodeje nejprve nabídne lístky majitelům permanentek, kterých je asi pět tisíc, a od příštího pondělí i pro veřejnost.

Fronta před zákaznickým centrem Sparty
zdroj: ČTK autor: Stanislav Zbyněk

Do prodeje Sparta nakonec uvolnila 11.500 tisíce vstupenek, které dnes postupně začaly mizet u prvních šťastných majitelů. Ti mohli kupovat lístky až do osmé hodiny večerní. Sparta zatím přesné počty rozebraných lístků nezná, podle tiskového mluvčího Ondřeje Kasíka však jich už zmizelo několik tisíc. "Ale vstupenky jsou dál stále k dispozici," řekl Kasík. "V průběhu následujících dní budeme fanoušky informovat, kolik vstupenek ještě na pokladnách zbývá," dodal.

Sparta zahájila prodej v deset hodin ráno, mnoho fanoušků však nechtělo nechat nic náhodě a na Letnou vyrazilo s velkým časovým předstihem. "Lidé se u zákaznického centra začali scházet už kolem sedmé hodiny, otevřeli jsme kvůli tomu ještě jednu pokladnu, abychom fanoušky odbavili rychleji. Zájem je opravdu velký a odpovídá tomu, jak prestižní zápas budeme pořádat," uvedl Kasík.

Každý permanentkář má nárok na čtyři vstupenky na domácí zápas, který se uskuteční 14. února. A většina fanoušků prý většinou sáhla právě po kvartetu lístků, které se z bezpečnostních důvodů prodávají na konkrétní jméno. Permanentkář si jednu vstupenku může zakoupit se slevou 3040 procent, druhou s desetiprocentní a zbývající dvě za normální cenu.

Sparta zahájila prodej vstupenek na utkání s Chelsea

Sparta nabízí lístky ve čtyřech cenových kategoriích. Nejlevnější stojí 950 korun, další 1 500, 2 200 a nakonec 2 950 na nejlepší místa na stadionu. Permanentkáři díky slevě, kterou mohou uplatnit na jednu vstupenku, tedy odstupňovaně zaplatí 665, 1 050, 1 430 a 1 770 korun.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy