Slovan do předkola LM nevstoupil ideálně, doma prohrál s Maccabi Haifa

Slovan Bratislava v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů prohrál doma 1:2 s Maccabi Haifa. Závěr duelu odehrál Jaromír Zmrhal, který na hřiště přišel v 87. minutě.

Fotbalisté Slovanu Bratislava
zdroj: Reuters

Na takřka vyprodaném Tehelném poli padly všechny branky v úvodní čtvrthodině. Izraelští šampioni se ujali vedení v páté minutě, kdy útočník Pierrot zakončil pohlednou akci na jeden dotyk. Ve 13. minutě srovnal hlavou po rohovém kopu bývalý sparťanský záložník Kucka, záhy ale odpověděl výstavní ránou zpoza vápna Saba.

Slovan v pátém utkání v předkolech poprvé prohrál. Odveta je na programu příští týden v úterý.

V nemistrovské části 3. předkola Panathinaikos na svém hřišti udolal 1:0 Marseille a glasgowští Rangers doma porazili 2:1 Servette Ženeva.

Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů:

Mistrovská část:

Slovan Bratislava – Maccabi Haifa 1:2 (1:2).

Nemistrovská část:

Panathinaikos Atény – Marseille 1:0 (0:0), Glasgow Rangers – Servette Ženeva 2:1 (2:1).