Je nám líto, video expirovalo.

Slávista Hloušek má přetržené kolenní vazy, půjde na operaci

Mnichov - Slávistický fotbalista Adam Hloušek má přetržené zkřížené kolenní vazy a svému klubu i české reprezentaci bude zhruba půl roku chybět. Vážné zranění odhalila dnešní prohlídka, kterou fotbalista absolvoval v Mnichově u vyhlášeného specialisty Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta. V pondělí se v Německu podrobí operaci.

Hloušek odkulhal už v prvním poločase sobotního ligového duelu proti Bohemians Praha, ale první odhady nenaznačovaly, že zranění bude tak vážné. "Dnešní prohlídka ukázala, že došlo k přetržení předního vazu a v pondělí se Adam podrobí operaci. Následovat bude několikaměsíční rekonvalescence," vysvětlil manažer. 

Jednadvacetiletý Hloušek má za sebou strmý vzestup kariéry. Po loňském letním přestupu z Jablonce do Slavie se rychle zařadil mezi nejplatnější hráče českého mistra, vybojoval si i první reprezentační nominaci a ve středu měl hrát za národní tým ve Skotsku. V neděli se však musel ze srazu omluvit a slávistický kouč Karel Jarolím i jeho reprezentační kolega Michal Bílek ho budou postrádat nejméně do letní přestávky.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy