Následuje
Studio fotbal - Dohráno Plus

Slavia dopsala na soupisku Stocha, proti APOELu může hrát

Nikósie -Miroslav Stoch v pátek přestoupil z Fenerbahce Istanbul do Slavie a v úterý nakonec bude moci zasáhnout do úvodního utkání 4. předkola Ligy mistrů na půdě APOELu Nikósie. Nedlouho před půlnoční uzávěrkou se podařilo vyřídit veškeré formality transferu z turecké strany a pražský klub mohl křídelního záložníka doplnit na soupisku pro kvalifikaci prestižní soutěže.

Miroslav Stoch
zdroj: slavia.cz

"Na soupisku pro dvojzápas s APOELem Slavia dopsala Miroslava Stocha. Transfer z Fenerbahce byl po zaplacení sto procent ceny večer dokončen," uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Stoch kvůli čekání na vydání transferové karty ještě po příletu do Larnaky, odkud se Slavia přesunula do dějiště zápasu Nikósie, nevěděl, zda bude moci nastoupit.

"Nezáleží to na mně, ale na Fenerbahce. Kdy bude jasno, to opravdu nevím. Věřím, že to dobře dopadne, že budu moct nastoupit," podotkl sedmadvacetiletý rodák z Nitry a jeho přání se následně vyplnilo.

Mimo soupisku na souboj s APOELem zůstala další nedávná posila, ukrajinský obránce Eduard Sobol, mezi nímž a Stochem se Pražané museli rozhodnout. "Kdyby to šlo, tak bychom nechali zapsat oba dva, ale bohužel jde jen jeden," řekl trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Slavia dopsala na soupisku pro LM s APOELem Stocha

Od pátečního příchodu do Slavie stihl Stoch jen dva tréninky. "A třetí bude tady na Kypru. Fyzicky jsem úplně v pořádku. Dva měsíce jsem v tréninku, odehrál jsem dost přípravných zápasů, naposledy před týdnem proti Cagliari. Odehrál jsem nějakých 75 minut. Doufám, že jsem v pohodě, natrénováno bych měl mít," uvedl Stoch.

S APOELem očekává mimořádně vyrovnaný dvojzápas. "APOEL má kvalitu, ale může to být padesát na padesát. Podle mě mají obě mužstva naprosto vyrovnané šance na postup. Rozhodnou asi maličké chyby. Uvidíme, kdo jich udělá víc a kdo míň a kdo půjde dál. Pevně věřím, že to budeme my," dodal Stoch.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy