World Athletics Continental Tour Gold 2024

Sedmnáctka si poradila i s Černou Horou

Lanžhot - Čeští fotbalisté do sedmnácti let jsou zatím na předkvalifikačním turnaji o postup na mistrovství Evropy suverénní. Po tříbrankovém vítězství nad Ruskem porazili Černou Horu 2:0. Podařilo se jim to díky dvěma slepeným gólům ze závěru prvního poločasu. Nejprve se v 36. minutě po úniku Petra Galušky prosadil Patrik Šik. Pojistku přidal o dvě minuty později Galuška sám. Český tým má tak postup do druhé fáze kvalifikace na dosah. Definitivně si ho může zajistit v neděli proti Dánsku.

Sestřih utkání ČR - Černá Hora

ČR - Černá Hora 2:0 (2:0)Branky: 36. Schick, 38. Galuška. Sestava ČR: Staněk - Červeňák, Houser, Toml, Matějů - Buchvaldek, Matěj, Sadílek, Vavrouš (59. Černý) - Galuška (73. Schindler), Schick. Trenér: Čvančara.