Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Mažoretkový sport: MS 2021 Česko

Sázkaři věří Plzni

Praha - Dnešní zápas Viktorie Plzeň proti FC Kodaň je dosud nejvýznamnějším v historii tohoto klubu. Pokud Plzeňané postoupí do Ligy mistrů, vydělají 227 milionů korun. Fanoušci už na tento zápas prosázeli téměř 10 milionů, v drtivé většině přitom věří Plzni. Mimořádný zájem o zápas hlásí i sázkové kanceláře. 

Plzeňští fotbalisté
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

"Zájem je vysoký. Očekáváme celkový náběr sázek více než čtyři miliony korun," přiblížil mluvčí Fortuny Petr Erwin. "Co se týče počtu sázek, jde o nejsázenější zápas z dnešního programu Ligy mistrů," dodal mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek. 

Drtivá většina sázejících věří Plzni a do velkých sázek se sázkaři moc nepouští. Důvodem je nízký kurz. "Zatím si u nás vsadil nejvíce na výhru Plzně jeden sázející, a to 60 tisíc korun. Díky kurzu, který je vypsán na výhru Plzně v tomto zápase, si může odnést výhru až 138 tisíc korun," uvedla mluvčí Chance Markéta Světlíková. 

Je nám líto, video expirovalo.
Reportáž Jakuba Linky

Lubomír Ježek, mluvčí, Tipsport

"Kurz na postup Plzně je 1,05:1, takže už je tak nízký, že se ani nevyplatí sázet zápas jako sólo sázku a musí se kombinovat s dalšími zápasy."

Ani případná účast českého týmu v základní skupině Ligy mistrů zájem o sázení příliš neovlivní. "Účast českého týmu je samozřejmě vždycky prestižní. Nicméně Liga mistrů je pro sázkaře natolik atraktivní, že v celkové tržbě se účast Plzně promítne minimálně," doplnil Erwin.

Zdroj
ČT24

Hlavní zprávy