Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
47. Rally Bohemia 2020

Sané se z Manchesteru definitivně stěhuje, za více než miliardu míří do Bayernu

O tomto transferu se v posledních týdnech hojně spekulovalo a nakonec je realitou. Německý reprezentant Leroy Sané hlásí po čtyřech letech návrat z Manchesteru City do Bundesligy, kde bude oblékat dres mistrovského Bayernu. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní záložník by se měl dle informací Sky Sports přesunout do Mnichova za 49 milionů eur (1,4 miliardy korun) a podepsat pětiletý kontrakt do roku 2025.

Leroy Sané slaví vstřelený gól proti Stoke City
zdroj: REUTERS autor: Jason Cairnduff

Představitelé bavorského celku usilují o Saného už rok. Loni se spekulovalo dokonce o stomilionovém odstupném, ale když si jednadvacetinásobný reprezentant začátkem srpna přetrhl zkřížený vaz v koleně, z očekávaného přestupu sešlo. Za "citizens" si Sané zahrál poprvé až minulé pondělí v ligovém utkání proti Burnley.

Pokud se Sané skutečně do Bayernu za 50 milionů eur přesune, stane se druhým nejdražším hráčem v historii klubu po francouzském mistru světa Lucasi Hernándezovi, který loni přišel z Atlética Madrid za 80 milionů eur.

Syn senegalského otce a německé matky Sané vyhrál od roku 2016 v dresu Manchesteru City dvakrát Premier League, FA Cup a dvakrát Ligový pohár.

Zdroj
ČTK, Sky Sports

Hlavní zprávy