Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno Plus

Rozhodčí netroškařil. V jediném utkání vyloučil 36 fotbalistů

Asunción - V utkání paraguayské mládežnické ligy vyloučil rozhodčí oba kompletní týmy včetně náhradníků - dohromady 36 fotbalistů. Sudí Néstor Guillén tak neučinil přímo na hřišti, protože po vypuknutí hromadné bitky odešel do útrob stadionu, v zápisu však informoval delegáta o udělení červené karty pro každého z přímých i nepřímých aktérů zápasu.

Rozhodčí
zdroj: isifa/LN autor: Hynek Glos

Chaos nastal pět minut před koncem utkání mezi celky Teniente Fariňa a Libertad poté, co hlavní rozhodčí vyloučil kvůli vzájemné potyčce po jednom z hráčů na každé straně. Ti ale pokračovali v bitce, načež se do konfliktu, ve kterém nebyla nouze o rány pěstí i kopy ve stylu kung-fu, vložili spoluhráči a nakonec také obě lavičky náhradníků.

Představitelé klubů pak obvinili rozhodčí, že situaci nezvládli. "Hned po vypuknutí bitky zmizeli v šatně, vůbec nemohli vidět, co se tam dělo. A ve zprávě pak, snad aby si nad tím umyli ruce, vyloučili všech 36 hráčů," divil se prezident domácího klubu Hernán Martínez. "Rozhodčí měl zajistit, aby oba vyloučení hráči opustili hřiště. Místo toho sám odešel," řekl jeho protějšek Sixto Nuňez.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy