Realu vzal výhru dvěma góly Cazorla, s Villarrealem jen remizoval

Vstup do nového roku to rozhodně není ideální. Fotbalisté Realu Madrid v dohrávce 17. kola španělské ligy totiž jen remizovali 2:2 na hřišti Villarrealu. Dvěma góly jim body sebral Santi Cazorla. Real tak ze 17 zápasů vyhrál jen devět a s 30 získanými body je čtvrtý se ztrátou sedmi bodů na vedoucí Barcelonu. Villarreal, který už čtyři zápasy nevyhrál, se díky bodu dostal z pásma sestupu.

Fotbalisté Realu v zápse s Villarrealem
zdroj: Reuters

Villarreal dobře začal a už ve čtvrté minutě šel do vedení po trefě Cazorly, který po 307 minutách utnul neprůstřelnost Realu v lize. Jenže už tři minuty poté srovnal hlavou Karim Benzema a rychlý obrat dokonal stoper Raphaël Varane rovněž hlavou po standardní situaci.

Real měl několik šancí vedení ještě navýšit, zejména Lucas Vázquez zahodil velkou možnost. Naopak osm minut před koncem zůstal Cazorla na zadní tyči zcela volný a hlavou zařídil dělbu bodů.