Quagliarella zařídil vítězství Juventusu nad Chievem

Řím – Ani bod ještě letos v italské lize neztratil mistrovský Juventus Turín. Chievo porazil díky dvěma gólům Fabia Quagliarelly 2:0 a vede tabulku o tři body před dalšími stoprocentně úspěšnými týmy Neapolí a Laziem, které však mají zápas k dobru.

Fabio Quagliarella slaví svůj gól proti Chievu
zdroj: Isifa/EPA

Quagliarella navázal na gól Petru Čechovi z Ligy mistrů, jímž deset minut před koncem středečního duelu proti Chelsea vyrovnal na konečných 2:2. Devětadvacetiletý útočník své první dvě ligové branky v sezoně vstřelil v 64. a 68. minutě a v klubové tabulce střelců se vyrovnal svým konkurentům v útoku Sebastianu Giovincovi a Mirku Vučiničovi.

Italská fotbalová liga - 4. kolo:

Parma - Fiorentina 1:1 (90.+2 Valdés z pen. - 20. Roncaglia), Juventus Turín - Chievo 2:0 (64. a 68. Quagliarella)