Golf Time

PSG remizovalo se Štrasburkem a oslavy mistrovského titulu musí ještě odložit

Fotbalisté Paris St. Germain nevyužili šanci s předstihem obhájit mistrovský titul. Svěřenci Thomase Tuchela v 31. kole doma jen remizovali 2:2 se Štrasburkem a vedou tabulku o 20 bodů před Lille. To remizovalo 1:1 v Remeši, navíc má o jeden zápas víc než PSG.

Utkání PSG - Strasbourg
zdroj: ČTK/Panoramic/Anthony BIBARD

Pařížského favorita bez několika opor v základní sestavě poslal do vedení ve 13. minutě Choupo-Moting po Dagbově přihrávce. Za necelou čtvrthodinu srovnal pohotovou střelou Da Costa. Štrasburk otočil skóre krátce před pauzou po Goncalvesově umístěné ráně.

Domácí po změně stran zabrali a vyrovnali v 82. minutě, kdy se po Draxlerově rohu prosadil hlavou další náhradník Kehrer. Na vítězný gól ale už hráči PSG nedosáhli a poprvé v této ligové sezoně doma ztratili body.

Francouzská fotbalová liga - 31. kolo:

Remeš - Lille 1:1 (78. Oudin - 55. Fonte), Toulouse - Nantes 1:0 (55. Sylla), Nice - Montpellier 1:0 (20. Dante), Paris St. Germain - Štrasburk 2:2 (13. Choupo-Moting, 82. Kehrer - 26. Da Costa, 38. Goncalves).