Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Přijeli jsme si sem pro výhru, po Walesu je třeba přidat, uvědomuje si Souček

Kapitán Tomáš Souček věří, že čeští fotbalisté v dnešním utkání kvalifikace mistrovství světa proti Bělorusku zopakují výkon z domácího vzájemného duelu, který v září v Ostravě vyhráli 1:0. Jen podle něj musejí zlepšit produktivitu. Přímý přenos utkání sledujte na programu ČT sport a webu ctsport.cz od 20:20.

Tomáš Souček
zdroj: ČTK autor: ČTK/PR/FAČR/Jan Tauber

"Koukali jsme na poslední zápas Běloruska s Estonskem, ale i my sami jsme s nimi nedávno hráli. Byl to od nás ode všech velmi dobrý výkon. Vytvořili jsme si doma plno šancí, mohli jsme přidat daleko více gólů. Věřím, že to bude podobné jako u nás. Jen je potřeba zkvalitnit produktivitu a přenést si ten výkon," řekl Souček.

Jeho tým v pátek doma jen remizoval 2:2 s Walesem a zkomplikoval si boj o druhé místo ve skupině. Ostrovní soupeř má na třetí příčce stejně bodů a navíc odehrál o zápas méně. "Po Walesu všichni víme, že to nebylo ideální. Dá se říct, že od všech hráčů. Je třeba přidat," poznamenal Souček.

"Přijeli jsme si sem pro výhru. Máme v hlavách, že pořád chceme být druzí v tabulce. Určitě chceme předvést podobný výkon jako doma s Běloruskem a přivézt do Česka tři body," doplnil šestadvacetiletý defenzivní záložník.

Zápas se kvůli zákazu letů do Běloruska po sankcích od Evropské unie odehraje na neutrální půdě v ruské Kazani, navíc bez diváků. "V Ostravě jsme hráli před plno diváky a skvělou kulisou. Zítra to bude zase trochu zpátky jako v koronavirové době bez diváků. Ale už jsme takhle hráli všichni, jsme na to taky zvyklí. Jiné to bude, ale o to víc se zase můžeme na hřišti dirigovat a pomoci si. Věřím, že to ukážeme a bude to vidět," dodal Souček.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články