Následuje
HC VERVA Litvínov - Mountfield HK

Příbram zvítězila neregulérním gólem, konstatovala komise rozhodčích

Příbramští fotbalisté ve druhém kole nadstavby ve skupině o záchranu vyhráli nad Karvinou 1:0. Gól Karla Soldáta ale podle komise rozhodčích platit neměl. Příbramský Emmanuel Antwi totiž zahrál rukou a sudí Ondřej Lerch proto neměl branku uznat.

Příbramská radost
zdroj: ČTK autor: Chaloupka Miroslav

Karviné se porážkou v Příbrami výrazně snížily šance na to, že se vyhne baráži, kterou bude hrát 14. a 15. tým ligy. Slezané dvě kola před koncem nadstavby ztrácejí na třináctou Příbram pět bodů.

Chyby se dopustil také rozhodčí Tomáš Klíma, když v poslední minutě odvety semifinále skupiny o Evropu mezi Olomoucí a Zlínem po druhé žluté kartě vyloučil hostujícího Lukáše Železníka.

Podle komise v případě druhého napomenutí nešlo o přestupek, za který měl sudí udělit osobní trest. "Ševci" v Olomouci prohráli 2:3, ale díky domácí výhře 1:0 postoupili do finále proti Mladé Boleslavi.

Další zápasy včetně dvou sporných situací v pokutovém území ve šlágru druhého kola nadstavby a přímém souboji o titul mezi pražskou Slavií a Plzní komise rozhodčích v komuniké nekomentovala.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy