Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Postoupili jsme zaslouženě, hodnotil duel se Spartou Lecjaks

Bern – Po závěrečném hvizdu byl jediným spokojeným českým hráčem na hřišti. Jan Lecjaks společně se svými spoluhráči z obrany Bernu uhlídal všechny ataky Sparty a mohl slavit. A podle levého krajního beka švýcarského celku zaslouženě. Nyní doufá, že los jeho celku přidělí někoho zajímavého, třeba Liverpool.

Jan Lecjaks v zápase se Spartou
zdroj: ČTK autor: Šulová Kateřina

"Myslím, že jsme odehráli výborný zápas, Spartu jsme přehráli a vyhráli jsme zaslouženě," řekl Lecjaks po čtvrteční výhře 2:0. "Radost byla veliká, ale třeba v Česku má každý tým nějaký pokřik, tady to tak není. My jsme si jen podali ruce," dodal.

Bern vedl od 75. minuty po brance Guillauma Hoaraua a do druhého gólu v samotném závěru se prý strachoval o výsledek. "Ke konci zápasu nás Sparta zatlačila, to už jsme hráli jen na protiútoky," uvedl Lecjaks. "Jeden se nám povedl a uklidnili jsme se," přidal bývalý obránce Plzně.

Sparta nastoupila bez zraněného kapitána Davida Lafaty a pro trenéry Bernu to prý bylo překvapení, protože zranění nejlepšího střelce letenského ceku považovali za zastírací manévr. "Připravovali jsme se tak, jako kdyby měl hrát. Přitom jsem říkal trenérům, že co jsem četl české noviny, tak nenastoupí," prozradil Lecjaks.

"Pro nás bylo samozřejmě lepší, že nehrál, přece jen je to kapitán a osobnost Sparty," prohlásil čtyřiadvacetiletý obránce, který už má jasno, proti komu by si v jarním play-off rád zahrál. "Kdyby to byl nějaký hratelný soupeř, tak by to bylo asi lepší, ale líbil by se mi Liverpool. Už jsem proti němu jednou hrál. Uvidíme, kdo na nás vyjde."

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy