Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Za oponou Valašské rally

Polští fanoušci ráno napadli na Náchodsku autobusy fandů Sparty

Náchod - Na autobusy s fanoušky Sparty, kteří se dnes ráno vraceli ze zápasu v Polsku, zaútočili u Dolan na Náchodsku polští fandové. Rozlícení fanoušci zablokovali autobusům cestu, u vozidel poškodili přední a boční skla a zrcátka. Přivolaná policie pak autobusy eskortovala až k Poděbradům. Incident se obešel bez zranění, informovala dnes mluvčí náchodské policie.

Řidič jednoho z autobusů přivolal na pomoc policejní hlídky, které autobusy sparťanských fandů doprovodily až k Poděbradům. Policisté na hraničních přechodech v Náchodě a Meziměstí následně zastavovali vracející se vozy polských fanoušků. "Ukázalo se, že některé z osádek u sebe neměly ani potřebné osobní doklady. V současné době stále probíhá dokumentování," uvedla mluvčí.

Policie také žádá případné svědky, kteří mezi 5:35 a 5:40 projížděli kolem hřbitova v Dolanech, aby kontaktovali policii na lince 158.

Sparta po domácí výhře 1:0 nad Lechem Poznaň vyhrála stejným výsledkem i středeční odvetu na polské půdě. Rozhodnutí nervózního utkání přinesla penalta, kterou proměnil v 50. minutě Kladrubský.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy