Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
HMS Skotsko 2024

Od soboty si fanoušci budou moci objednávat vstupenky na Euro

Fotbalové Euro bude s českým týmem a v sousedním Německu. Vstupenky si budou moci tuzemští fanoušci objednávat už v sobotu večer po losu skupinové fáze šampionátu. Příznivci si budou moci pořídit lístky v cenách od 30 eur (729 korun) do 200 eur (4858 korun). Fotbalová asociace ČR o tom informovala na svém webu.

Philipp Lahm a maskot Eura 2024
zdroj: Reuters autor: Thilo Schmuelgen

V sobotu ve 22:00 začne na webu www.fotbal.cz registrace žadatelů o vstupenky na zápasy českého týmu a potrvá do středečních 22 hodin. Pokud bude zájem o lístky převyšovat nabídku, proběhne los. Ve čtvrtek a v pátek rozešle FAČR úspěšným žadatelům unikátní kód, po jehož zadání v systému na portálu organizátora šampionátu UEFA budou moci fanoušci do pátku 15. prosince do 17:00 kupovat vstupenky.

UEFA nabízí lístky ve čtyřech cenových kategoriích za 30, 60, 150 a 200 eur. Pro fanoušky bude k dispozici nejvíc vstupenek v nejlevnější relaci, na většině stadionů půjde o místa za brankami. Neúspěšní žadatelé se budou moci zapojit na portálu UEFA ještě do druhého kola.

Česká reprezentace se v sobotu večer v Hamburku dozví trojici soupeřů pro skupinovou fázi a také stadiony, na kterých bude v Německu hrát. Národní tým figuruje ve třetím ze čtyř výkonnostních košů a má jistotu, že se v základní části vyhne Nizozemsku, Skotsku, Chorvatsku, Slovinsku a Slovensku.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články