Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
FK Pardubice - FC Slavoj Vyšehrad

Obránce Johana uzavřel v Mladé Boleslavi dvouletou smlouvu

Mladá Boleslav - Fotbalový obránce Petr Johana se definitivně vrací do české ligy. Ve středu večer se bývalý reprezentant domluvil s Mladou Boleslaví na dvouleté smlouvě do 30. června 2012. Třiatřicetiletý stoper uzavřel na konci jara angažmá v rakouském Wiener Neustadtu a počátkem týdne začal s Mladou Boleslaví trénovat. Ve středu odehrál i přípravný zápas proti Kladnu. O jeho působení se mělo rozhodnout do konce týdne, ale Johana se domluvil na kontraktu s předstihem.

Mladá Boleslav bude jeho čtvrtým angažmá v domácí nejvyšší soutěži. V roce 2002 se radoval z titulu s Libercem, o tři roky později zopakoval totéž se Spartou. Odtud odešel na rok a půl do tureckého Manisasporu, na chvíli se vrátil do Mostu, odkud do první ligy zamířil, a pak už odešel do Wiener Neustadtu.

S ním rok působil v druhé lize, letos hrál nejvyšší rakouskou soutěž. V Rakousku odmítl setrvat i přesto, že měl nabídku na prodloužení smlouvy. Důvodem k návratu je přírůstek do rodiny. Už v úterý naznačil, že podpisu v novém působišti nebude nic bránit.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy