Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Německo

"Nová" jednadvacítka se chce v přátelském zápase se Slovenskem naladit na nový kvalifikační cyklus

Čeští reprezentanti do 21 let vstoupí přípravným zápasem se Slovenskem v Uherském Hradišti do nového cyklu. Svěřenci trenéra Jana Suchopárka se chtějí vítězně naladit na úterní vstup do kvalifikace mistrovství Evropy proti Islandu v Reykjavíku. Přímý přenos utkání Česko – Slovensko sledujte od 17:50 na ČT sport a ČT sport Plus.

Je nám líto, video expirovalo.
"Nová" jednadvacítka se sešla před testem se Slovenskem

"Vždy je lepší vyhrát než prohrát, to je jasné heslo. Chceme každý zápas zvládnout vítězně, do toho utkání tímhle způsobem půjdeme. Určitě chceme být aktivní, nechceme vyčkávat," řekl Suchopárek.

Slováci nehráli soutěžní zápas od loňského podzimu a začínají se chystat na domácí evropský šampionát. Český tým zvítězil v posledních dvou vzájemných soubojích naposledy v červnu 2019 v přípravě 2:1.

"Podle nominace má Slovensko 11 nováčků. Jsou to trošku mladší ročníky, ale rychlostně a technicky velmi dobře vybavení hráči, kteří působí v cizině. Dynamika mužstva z předchozích zápasů u nich určitě nepůjde dolů, spíš naopak," uvedl Suchopárek, jenž v předchozím cyklu postoupil s reprezentací do 21 let na letní evropský šampionát, kde mužstvo v červnu neprošlo ze skupiny.

Proti Slovensku kvůli střevní viróze nenastoupí záložníci Adam Karabec s Kryštofem Daňkem. Novým kapitánem bude útočník Václav Sejk. 

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články