ČEZ Extraliga 2023/2024

Necidův gól zajistil CSKA Moskva ruský Superpohár

Moskva - Český fotbalista Tomáš Necid prožil velmi úspěšnou soutěžní premiéru v dresu CSKA Moskva, kterému zajistil ruský Superpohár. Bývalý slávistický útočník rozhodl zápas s ligovým mistrem Rubinem Kazaň gólem v prodloužení ve 112. minutě.

Tomáš Necid v dresu CSKA Moskva
zdroj: CSKA Moskva

Devatenáctiletý Necid se střelecky prosadil hned ve svém prvním soutěžním zápase po lednovém příchodu z pražské Slavie. Na trávník se dostal v 78. minutě za stavu 1:1, kterým skončila i normální hrací doba.

Ve 22. minutě prodloužení si Necid naběhl na přihrávku a nedal brankáři Kazaně šanci. Zajistil tak CSKA již čtvrtý Superpohár v sedmileté historii soutěže. To už hrál soupeř o deseti bez vyloučeného Karadenize.

Necid skóroval, vzápětí dostal žlutou

Svůj první soutěžní gól za CSKA Necid oslavil svléknutím dresu, za což od rozhodčího dostal žlutou kartu.

Necid tak potvrdil, že by neměl mít problém prosadit se v nabitém útoku CSKA, za který dal v předchozích přípravných zápasech pět branek.