MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Necid dal o sobě vědět. V nizozemské lize dal dva góly a na jeden přihrál

Zwolle (Nizozemsko) – S blížícím se přestupovým obdobím dal o sobě Tomáš Necid pořádně vědět. Útočník Zwolle, o něhož se podle spekulací zajímá hned několik celků, v nizozemské lize nasázel Den Haagemu dva góly, na jeden přihrál a zařídil výhru svého celku 3:1.

Útočník Zwolle Tomáš Necid (vlevo) slaví vstřelenou branku
zdroj: ISIFA/EPA autor: HENK JAN DIJKS

Necid prožil báječný návrat do sestavy po dvouzápasovém trestu za vyloučení. Nejprve v 17. minutě s přehledem proměnil penaltu, pak v 58. minutě připravil gól pro spoluhráče Drosta a své velké představení završil o třináct minut později, kdy ve skluzu vstřelil svou druhou branku v utkání. Hosté už pouze snížili.

Pětadvacetiletý Necid, který ve Zwolle hostuje z CSKA Moskva, si ve střelecké tabulce nizozemské ligy polepšil na sedm branek. Jednou se trefil i v Nizozemském poháru. Skóroval ve čtvrtém domácím utkání Zwolle po sobě.