Následuje
Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians

Nechtěný Costa v Chelsea končí. Od ledna bude nastupovat znovu za Atlético Madrid

Spojení mezi Chelsea a Diegou Costou po třech letech skončí. Španělského střelce získalo Atlético Madrid, kde už dříve působil. Za něj ale osmadvacetiletý fotbalista bude moci znovu hrát až od ledna, protože španělský klub má do té doby pozastavené přestupy. Costa podle britských médií přijde Atlético na téměř 60 milionů liber (asi 1,77 miliardy korun).

Diego Costa
zdroj: Reuters autor: Stefan Wermuth

Podle britských médií přijde Atlético přestup na téměř 60 milionů liber (asi 1,77 miliardy korun).

Costa v dresu Chelsea celkem nastřílel 58 gólů ve 120 soutěžních zápasech a pomohl týmu ke dvěma mistrovským titulům. Trenér "Blues" Antonio Conte s ním však pro novou sezonu nepočítal, o čemž španělského reprezentanta údajně informoval sms zprávou. Costa začal trucovat, většinu srpna strávil v rodné Brazílii a za londýnské mužstvo si v novém ročníku nezahrál ani minutu.

Rodák z Lagarta působil v Atléticu od roku 2007, také hostoval v Braze, Vigu, Albacete, Valladolidu a Vallecanu. Costa se s madridským celkem ještě musí dohodnout na podmínkách smlouvy a projít vstupní zdravotní prohlídkou. Shodou okolností se Atlético ve středu utká s Chelsea ve skupině Ligy mistrů.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy