Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
FC Hradec Králové - FK Baník Sokolov

Naštvaný Ronaldo vulgárně ukončil rozhovor o FIFA a Kataru

Miami - Dostal za úkol propagovat novou řadu sluchátek, předtím se ale Cristiana Ronalda moderátor CNN Espaňol dotázal na to, zdali sleduje korupční skandál FIFA či situaci okolo MS v Kataru. Držitel Zlatého míče na otázky odpověděl vulgárními výrazy a rozhovor nedokončil.

Cristiano Ronaldo
zdroj: AP autor: Cao zichen

Byli to sami zástupci Cristiana Ronalda, kteří stanici CNN Espaňol slíbili, že rozhovor může začít otázkami ke skandálu FIFA i MS v Kataru. A sám Ronaldo byl nejdřív v odpovědích sdílný, i když prohlásil, že o těchto tématech žádná debata v kabině Realu Madrid neprobíhá.

"Chcete, abych byl upřímný?" zeptal se Ronaldo ve španělštině moderátora Andrese Oppenheimera. "Z korupčního skandálu FIFA nemám žádný strach. Dělám svou práci, odevzdávám všechno pro svůj tým... ostatní mě nezajímá. Nezajímá mě, co se děje venku," řekla portugalská hvězda.

"Nevím, jestli to zajímá mé spoluhráče, ale v kabině o tom vůbec nemluvíme," sdělil Ronaldo v rozhovoru. "Bavíme se o jiných věcech - o hudbě, o ženách, o módě, o botách, o taškách, o špercích, o účesech... mám pokračovat?" 

Když se Oppenheimer snažil Ronalda dotlačit k dalším odpovědím o Kataru, držitel Zlatého míče začal být podrážděný. Odfrkl si několik slov v portugalštině, luskl prsty na své zástupce, kteří se moderátorovi snažili vzkázat, že téma Kataru pro rozhovor domluveno nebylo.

Ronaldo poté v angličtině rozhovor přerušil a odešel. "Toto je hovadina," neodpustil si. "Nemůžu mluvit takhle. Toto je hovadina. Mluvit o FIFA - vždyť mě FIFA nezajímá. A Katar - ten je mi u p..e. Co po mně chcete? Mluvit o produktu, zatímco on mluví o FIFA... prosím vás," ukončil vystoupení v televizi portugalský hráč.

Zdroj
ČT sport, CNN

Hlavní zprávy