Následuje
VK Ostrava - Kladno volejbal cz

Nasri dostal za vyhrožování novináři třízápasový trest

Paříž - Stopkou na tři reprezentační zápasy byl potrestán francouzský záložník Samir Nasri za nevhodné chování vůči novináři během červnového mistrovství Evropy. Po vyřazení ve čtvrtfinále s fotbalisty Španělska hrubě nadával redaktorovi a vyhrožoval mu fyzickým napadením. Později se sice omluvil, jenže disciplinární trest ho neminul.

Samir Nasri na francouzské lavičce
zdroj: ISIFA

Spory čtyřiadvacetiletého záložníka Manchesteru City s novinářem deníku L'Équipe se dostaly na veřejnost už po předchozím zápase s Anglií. Když dal Nasri gól, zakřičel "Sklapni!" a před našpulenými rty si provokativně přidržel ukazováček. Měla to být reakce na kritiku.

Po prohře se Španěly se s novinářem dostal do křížku znovu a vyhrožoval mu napadením. Za to přijde o přípravný zápas v srpnu s Uruguayí a kvalifikační duely o postup na mistrovství světa proti Finsku a Bělorusku.

Francouzská federace za nepřiměřené chování potrestala i další dva rebely z ME. Na jeden zápas byl suspendován útočník Jeremy Menez za to, že vulgárně nadával kapitánovi týmu, pouze s napomenutím vyvázli Hatem Ben Arfa a Yann M'Vila. První z nich měl v šatně konflikt s bývalým koučem Francie Laurentem Blankem, se kterým si zase po vystřídání odmítl M'Vila podat ruku. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy