Fotbaloví fanoušci Sigmy Olomouc v sobotu při cestě na zápas napadli v Praze v tramvaji muže tmavé pleti původem ze západní Afriky. Informuje o tom server Aktuálně.cz. Napadený, který musel být ošetřen v nemocnici, si stěžuje, že mu žádný cestující v tramvaji nepomohl. Policisté už ale skupinu fanoušků zadrželi, většinu z nich ještě během zápasu.
Fotbal
Napadenému černochovi nikdo v tramvaji nepomohl. Policie i tak většinu chuligánů zadržela
9. 11. 2017|Zdroj: ČT24

