Náhradník Aston Villy sebral Liverpoolu jasnou výhru

Střídající kolumbijský útočník Jhon Durán zařídil v anglické fotbalové lize dvěma góly v závěru Aston Ville remízu 3:3 s Liverpoolem. Dvacetiletý hráč nastoupil v 79. minutě místo zraněného Nicola Zaniola a brankáře Alissona překonal v 85. a 88. minutě.

Jhon Durán z Aston Villy
zdroj: Reuters autor: Carl Recine

Liverpool je před posledním zápasem v soutěži třetí s nedostižnou ztrátou na Arsenal i Manchester City, Aston Villa na něj na čtvrtém místě dál ztrácí 11 bodů.

Hosty poslal do vedení už ve druhé minutě vlastní gól brankáře Emiliana Martíneze, ale Youri Tielemans brzy vyrovnal. Liverpoolu pak zajistili Gakpo a mladý obránce Quansah dvoubrankové vedení, vítězství se však končící trenér Jürgen Klopp nedočkal. Durán si vylepšil ligovou bilanci na pět branek.

Anglická fotbalová liga – 37. kolo:

Aston Villa  Liverpool 3:3 (85. a 88. Durán, 12. Tielemans – 2. vlastní E. Martínez, 23. Gakpo, 48. Quansah).