Bratislava – Jedenáct bílých křížů, velký hrnec s prasečími prackami a transparent "Na každou svini se vaří voda". Takový vzkaz zanechali fanatičtí fanoušci bratislavského Slovanu hráčům na tréninkovém hřišti. Příznivci tak reagují na špatné výsledky týmu ve slovenské lize i v evropských pohárech.
"Na každou svini se voda vaří." Ultras vyhrožovali hráčům Slovanu
Slovan čeká na výhru sedm soutěžních zápasů, na což už doplatil odvoláním český trenér František Straka. Po nedělním debaklu v Trenčíně 0:4 si chtěli někteří fanoušci počkat na hráče a vedení klubu na Pasienky muselo povolat policejní hlídky.
Ultras nyní hlavně požadují odchod generálního ředitele Petra Kašpara a také kanonýra týmu Juraje Halenára. Ten totiž po prohraném zápas EL v Bernu ukázal fanouškům obscénní gesta.
Během reprezentační přestávky bude Slovan hledat nového kouče, který mužstvo připraví i na dvojzápas Evropské ligy proti pražské Spartě.