Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Hry na přelomu tisíciletí

Program vysílání MS ve fotbale: přehled komentátorů a hostů ve studiu

Program vysílání MS ve fotbale:

NEDĚLE 20. LISTOPADU

15:15 Katar - Ekvádor (skupina A)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
- studio: David Kozohorský a Erich Brabec

PONDĚLÍ 21. LISTOPADU

13:40 Anglie - Írán (skupina B)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
- studio: Pavel Čapek a Tomáš Pešír

16:35 Senegal - Nizozemsko (skupina A)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Martin Hyský
- studio: Pavel Čapek a Martin Hašek

19:30 USA - Wales (skupina B)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Erich Brabec
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

ÚTERÝ 22. LISTOPADU

10:40 Argentina - Saúdská Arábie (skupina C)
- komentátoři: David Kalous a Erich Brabec
- studio: Pavel Čapek a Luděk Zelenka

13:40 Dánsko - Tunisko (skupina D)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
- studio: Pavel Čapek a Luděk Zelenka

16:35 Mexiko - Polsko (skupina C)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec
- studio: David Kozohorský a Martin Hyský

22:00 STUDIO MS
- studio: David Kozohorský a Martin Hyský

STŘEDA 23. LISTOPADU

10:40 Maroko - Chorvatsko (skupina F)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka
- studio: Pavel Čapek a Erich Brabec

13:40 Německo - Japonsko (skupina E)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Martin Hyský
- studio: Pavel Čapek a Erich Brabec

19:30 Belgie - Kanada (skupina F)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

ČTVRTEK 24. LISTOPADU

10:40 Švýcarsko - Kamerun (skupina G)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Tomáš Pešír
- studio: Pavel Čapek a Erich Brabec

13:40 Uruguay - Jižní Korea (skupina H)
- komentátoři: David Kalous a Josef Němec
- studio: Pavel Čapek a Erich Brabec

16:35 Portugalsko - Ghana (skupina H)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Martin Hyský
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

22:00 STUDIO MS
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

PÁTEK 25. LISTOPADU

10:40 Wales - Írán (skupina B)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
- studio: Pavel Čapek a Luděk Zelenka

13:40 Katar - Senegal (skupina A)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Martin Hyský
- studio: Pavel Čapek a Luděk Zelenka

19:30 Anglie - USA (skupina B)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Erich Brabec
- studio: David Kozohorský a Tomáš Pešír

SOBOTA 26. LISTOPADU

10:40 Tunisko - Austrálie (skupina D)
- komentátoři: David Kalous a Josef Němec
- studio: Pavel Čapek a Martin Hašek

13:40 Polsko – Saúdská Arábie (skupina C)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
- studio: Pavel Čapek a Martin Hašek

16:35 Francie - Dánsko (skupina D)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
- studio: David Kozohorský a Martin Hyský

19:30 Argentina - Mexiko (skupina C)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Erich Brabec
- studio: David Kozohorský a Martin Hyský

NEDĚLE 27. LISTOPADU

10:40 Japonsko - Kostarika (skupina E)
- komentátoři: David Kalous a Martin Hyský
- studio: Pavel Čapek a Martin Hašek

13:40 Belgie - Maroko (skupina F)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
- studio: Pavel Čapek a Martin Hašek

16:35 Chorvatsko - Kanada (skupina F)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec
- studio: David Kozohorský a Erich Brabec

19:30 Španělsko - Německo (skupina E)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
- studio: David Kozohorský a Erich Brabec

PONDĚLÍ 28. LISTOPADU

10:40 Kamerun - Srbsko (skupina G)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Josef Němec
- studio: Petr Kubásek a Tomáš Pešír

13:40 Jižní Korea - Ghana (skupina H)
- komentátoři: David Kalous a Martin Hyský
- studio: Petr Kubásek a Tomáš Pešír

16:30 Brazílie - Švýcarsko (skupina G)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Erich Brabec
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

19:30 Portugalsko - Uruguay (skupina H)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

ÚTERÝ 29. LISTOPADU

15:40 Ekvádor - Senegal (skupina A)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
- studio: Petr Kubásek a Luděk Zelenka

19:30 Wales - Anglie (skupina B)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Erich Brabec
- studio: Petr Kubásek a Luděk Zelenka

STŘEDA 30. LISTOPADU

15:35 Austrálie - Dánsko (skupina D)
- komentátoři: Davod Kalous a Luděk Zelenka
- studio: David Kozohorský a Tomáš Pešír

19:30 Polsko - Argentina (skupina C)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Martin Hyský
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

ČTVRTEK 1. PROSINCE

15:35 Kanada - Maroko (skupina F)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Josef Němec
- studio: Petr Kubásek a Luděk Zelenka

19:30 Japonsko - Španělsko (skupina E)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Erich Brabec
- studio: Petr Kubásek a Martin Hašek

PÁTEK 2. PROSINCE

15:35 Ghana - Uruguay (skupina H)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
- studio: Pavel Čapek a Erich Brabec

19:30 Srbsko - Švýcarsko (skupina G)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Luděk Zelenka
- studio: Pavel Čapek a Martin Hyský

SOBOTA 3. PROSINCE

15:40 Nizozemsko - USA (osmifinále)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Erich Brabec
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

22:00 STUDIO MS
- studio: David Kozohorský a Tomáš Pešír

NEDĚLE 4. PROSINCE

15:40 Francie - Polsko (osmifinále)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec
- studio: Petr Kubásek a Martin Hyský

22:00 STUDIO MS
- studio: Petr Kubásek a Martin Hašek

PONDĚLÍ 5. PROSINCE

19:30 Brazílie - Jižní Korea (osmifinále)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
- studio: Petr Kubásek a Erich Brabec

ÚTERÝ 6. PROSINCE

19:30 Portugalsko - Švýcarsko (osmifinále)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Martin Hyský
- studio: David Kozohorský a Martin Hašek

PÁTEK 9. PROSINCE

15:40 Chorvatsko - Brazílie (čtvrtfinále)
- komentátoři: Jiří Štěpán a Erich Brabec
- studio: Pavel Čapek a Luděk Zelenka

22:00 STUDIO MS
- studio: Pavel Čapek a Erich Brabec

SOBOTA 10. PROSINCE

19:30 Anglie - Francie (čtvrtfinále)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka
- studio: Petr Kubásek a Martin Hašek

ÚTERÝ 13. PROSINCE

19:30 Argentina - Chorvatsko (semifinále)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Martin Hyský
- studio: Petr Kubásek a Tomáš Pešír

STŘEDA 14. PROSINCE

19:30 Francie - Maroko (semifinále)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Erich Brabec
- studio: Petr Kubásek a Martin Hašek

SOBOTA 17. PROSINCE

15:20 Chorvatsko - Maroko (o bronz)
- komentátoři: Vlastimil Vlášek a Martin Hyský
- studio: Pavel Čapek a Martin Hašek

NEDĚLE 18. PROSINCE

15:00 Argentina - Francie (finále)
- komentátoři: Jaromír Bosák a Erich Brabec
- studio: Petr Kubásek a Luděk Zelenka

Hlavní zprávy

Nejčtenější články