Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno Plus

Místo nových šaten pár dní před zápasy staveniště. Jsem šokován, řekl kouč Neapole Ancelotti

V tuto dobu už mělo být po rekonstrukci vše připraveno. Pár dní před domácími zápasy se Sampdorií Janov a Liverpoolem však šatny a další zázemí fotbalistů Neapole nadále připomínají staveniště. Kouč domácích Carlo Ancelotti z toho byl v šoku a pustil se do kritiky opravných prací.

Trenér Neapole Carlo Ancelotti
zdroj: REUTERS autor: Alberto Lingria

Neapol na Twitteru publikovala video ze šaten, kde jsou vidět nedodělané stěny a podlahy i chybějící umyvadla či elektrické zásuvky. Stadion patřící městu, který je v provozu od roku 1959, nedávno prošel rekonstrukcí kvůli Světové univerziádě.

Na San Paolu byla vyměněna část sedaček, osvětlení či ukazatel skóre, šatna se však ještě opravit nestihla. Prezident klubu Aurelio De Laurentiis je kvůli stavu stadionu ve sporu se starostou Luigim de Magistrisem. Velkou nespokojenost vyjádřil i trenér Ancelotti.

"Nemám slov. Akceptoval jsem požadavek klubu odehrát první dva zápasy venku, aby se mohly dokončit práce, jak nám to slíbili. Za dva měsíce je možné postavit dům, ale oni nám nebyli schopni zrekonstruovat šatny. Kde se asi máme převlékat při zápasech se Sampdorií a Liverpoolem? Jsem šokován, jak jsou někteří lidé nekompetentní," uvedl Ancelotti.

Neapol v sobotu přivítá Sampdorii v třetím kole italské ligy, v úterý pak "azzurri" odstartují základní skupinu Ligy mistrů proti obhájci trofeje Liverpoolu.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy