Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Volejbalový magazín

Palec odpadne, nebo zůstane? Simič bolístku do zápasu s Dánskem vyléčí

Katovice - Obránce Stefan Simič si přivodil ve vítězném duelu s Italy jednu nepříjemnost. Dvaadvacetiletý stoper, který patří AC Milán, si odnesl ze soubojů se svým známým, útočníkem Andreou Petagnou, bolestivé poranění palce, ale na závěrečný zápas skupiny s Dánskem by měl být v pořádku.

Stefan Simič
zdroj: ČTK autor: Jaroslav Ožana

"Mám palec, který vypadá, že je to mezi tím, že odpadne, nebo zůstane. Bohužel Petagna mi šlápl na nohu. Je to cítit, je to urostlý chlap. Ale musí to být v pohodě," řekl Simič.

V italském týmu měl vedle Petagny několik známých a s jedním z nich, talentovaným brankářem Gianluigim Donnarummou, prohodil pár slov hned po závěrečném hvizdu. Ostatní soupeřovi hráči prchli do kabin a nepodali soupeři ruce.

"Jsem rád, že neutekl, protože to, jak se zachovali ostatní, to mě trochu zklamalo. Je to můj velký kamarád, hodně jsme toho spolu minulý rok zažili. Takže to bylo v přátelském duchu," dodal Simič.

Italové podle něj byli dost zaskočení. "Udělali čtyři změny v sestavě, asi z toho důvodu, aby nechali hráče odpočinout na třetí zápas. Brali nás asi jako velikého outsidera. Doufám, že jsme je dobře zaskočili a pro příště si to snad budou pamatovat," usmál se Simič.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Česko U21 - Itálie U21

S českým týmem ho čeká v sobotu poslední zápas skupiny s Dánskem, v němž budou mladíci bojovat o postup do semifinále. Reprezentanti se až po skončení dalších dvou skupin dozvědí, jaký výsledek budou potřebovat.

"Je to hodně složité. Poprvé bych asi zažil, že by šest bodů nemuselo stačit. Tenhle systém s třemi skupinami vidíme snad poprvé ve všech sportech, bývají buď dvě, nebo čtyři. Nedá se dělat nic jiného než porazit Dány a doufat, že Makedonie potrápí Portugalce," dodal Simič.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy