Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
ERA Basketball Nymburk - Basket Brno

Di Biagio vrací úder: Jsou to jen směšné výmluvy poražených, vzkázal Hapalovi

Krakov - Mediální válka po vyřazení slovenské reprezentace do 21 let pokračuje. Na prohlášení Pavla Hapala bleskově odpověděl kouč Itálie Luigi Di Biagio. Pro českého trenéra, který označil výkon italského mužstva a Německa ve vzájemném duelu za ostudu fotbalu, požaduje trest.  

Luigi di Biagio
zdroj: ČTK/AFLO autor: Maurizio Borsari

"To jsou jenom výmluvy poražených, směšné. UEFA by ho měla potrestat, protože není dobrým vzorem pro hráče. Myslím, že ten zápas vůbec neviděl a vyjádření udělal jen ve vzteku," řekl Di Biagio. 

"Nejsem si jistý, jestli byl vzteklý, nebo prostě jen zklamaný. Teď si nemůžu vybavit jeho jméno, ale říkal, že pro něj turnaj skončil a nebude se už na další zápasy dívat. A to měl jedinou pravdu: pro něj už turnaj skončil," dodal.

Hapal v sobotu těžce nesl vyřazení Slovenska v základní skupině turnaje a hlavně způsob, jakým k němu došlo. Jeho tým totiž připravila o účast v semifinále těsná výhra Itálie nad Německem 1:0, která zajistila postup oběma celkům.

"To, co předvedli Němci a Taliáni, to byla jedna velká ostuda fotbalu na takovém šampionátu. Jestli je fair play, že hrají na to, aby prohráli 0:1... To přece do fotbalu nepatří," prohlásil v emotivním vystoupení Hapal.

Je nám líto, video expirovalo.
Slovenský premiér Fico poslal protestní dopis šéfovi UEFA
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy